fbpx

Ons Team

Management

Mark Schneijderberg

Mark Schneijderberg

Algemeen Directeur & Huisarts

Bignr.: 69916409701
E-mail: mark@auxilio.nl

Nicole

Nicole van Gijzel

Algemeen Manager

E-mail: nicole@auxilio.nl
Telefoonnummer: 06-51536574

Academie

Marketing

Angelique van der Heijden

Opleidingsmanager

E-mail: avanderheijden@auxilio.nl
Telefoonnummer: 06-51078378

Margreth Liefting

Officemanager / opleidingscoördinator

E-mail: margreth@auxilio.nl
Telefoonnummer: 06-51547157

Marketing

Anushka van de Kamp

Allround Marketing Specialist

E-mail: anushka@auxilio.nl
Telefoonnummer: 06-51910723

Jord van Zantvliet

Allround Junior Marketeer

E-mail: jord@auxilio.nl

Team Noord, Zuid & West

Team Oost, Midden & 't Gooi

Aaltje Ramcharan

Intercedente

E-mail: aaltje@auxilio.nl
Telefoonnummer: 06-40215787

Nicky Beemsterboer

Intercedente

E-mail: nicky@auxilio.nl
Telefoonnummer: 06-51725972

Team Oost, Midden & 't Gooi

Simone Oldewarris

Intercedente

E-mail: simone@auxilio.nl
Telefoonnummer: 06-51943171

Nieuwe intercedente

Gezocht

Intercedente

E-mail: 
Telefoonnummer:

Team Junior Triagisten

Administratie

Selina Tuana Tuna

Intercedente

E-mail: selina@auxilio.nl
Telefoonnummer: 06-51725972

Nieuwe intercedente

Gezocht

Intercedente

E-mail: 
Telefoonnummer:

Administratie

Jan-Willem de Waal

Hoofd Financiële Administratie

E-mail: administratie@auxilio.nl
Telefoonnummer: 06-36519831

Majda

Majda El Messaoudi

Financiële administratie

E-mail: administratie@auxilio.nl
Telefoonnummer: 030-3040022

Triage Support Center

Suzanne Wevers

Kwaliteits-functionaris TSC

E-mail: suzanne@auxilio.nl
Telefoonnummer: 06-51326135

Ilona van Hamersveld

Teamleider TSC Bilthoven

E-mail: ilona@auxilio.nl
Telefoonnummer: 06-51028836

Kaylee Gehlen

Teamleider TSC Maastricht

E-mail: kaylee@auxilio.nl
Telefoonnummer: 06-20201016

Maurits Cosijn

Teamleider TSC Groningen

E-mail: maurits@auxilio.nl
Telefoonnummer: 06-83699973

IT

Emiel

Emiel Molenaar

Software Engineer

E-mail:
info@emielmolenaardevelopment.nl

×