Het Auxilio team


  • Mark Schneijderberg

    Directeur en praktiserend huisarts

    030 304 00 22 - mark@auxilio.nl

  • Ellen Krol

    Loon- en financiële administratie

    030 304 00 22 - loonadministratie@auxilio.nl

  • Aukje Dreschler

    Opleidingscoördinator

    030 304 00 22 - aukje@auxilio.nl

  • Marloes Dorlas

    Sales Recruiter

    06 81 56 72 22 - marloes@auxilio.nl

  • Paula van Kordelaar

    Sales Recruiter

    06 36 28 60 97 - paula@auxilio.nl

  • Melissa Timmersmans

    Recruiter regio Utrecht, Gelderland & Gooi- en Vechtstreek

    030 304 00 22 - melissa@auxilio.nl

  • Charlotte de Ridder

    Recruiter regio Utrecht, Gelderland & Gooi- en Vechtstreek

    06 40 21 57 87 - charlotte@auxilio.nl

  • Aranka Roumen

    Recruiter regio Noord-Holland, Zuid-Holland & Noord-Brabant

    06 51 72 59 72 - aranka@auxilio.nl

  • Tosja van Ramele

    Recruiter regio Noord-Holland, Zuid-Holland & Noord-Brabant

    06 36 51 98 31 - tosja@auxilio.nl

  • Judith Govers

    Administratief medewerker & Recruiter

    030 304 00 22 - info@auxilio.nl

  • Nieki Kianersi

    Marketeer

    030 304 00 22 - nieki@auxilio.nl

  • Emiel Molenaar

    Software Engineer

    030 304 00 22 - info@emielmolenaardevelopment.nl

Neem contact op met Auxilio

Heb jij vragen voor ons betreffende het vacature-aanbod of de Auxilio Academie? Neem dan contact met ons op, wij helpen graag!