Ons team

Het Auxilio team


  • Mark Schneijderberg

    Directeur en praktiserend huisarts - aanwezig op di en do

    030 304 00 22 - mark@auxilio.nl

  • Ellen Krol

    Loon- en financiële administratie - aanwezig van ma t/m do

    030 304 00 22 - loonadministratie@auxilio.nl

  • Aukje Dreschler

    Opleidingscoördinator - aanwezig van ma t/m vr

    030 304 00 22 - aukje@auxilio.nl

  • Marloes Dorlas

    Sales Recruiter - aanwezig van ma t/m do

    06 81 56 72 22 - marloes@auxilio.nl

  • Paula van Kordelaar

    Sales Recruiter - aanwezig van di t/m vr

    06 36 28 60 97 - paula@auxilio.nl

  • Melissa Timmersmans

    Intercedente regio Oost, Midden en 't Gooi - aanwezig op ma, di, do en vr

    030 304 00 22 - melissa@auxilio.nl

  • Charlotte de Ridder

    Intercedente regio Oost, Midden en 't Gooi - aanwezig van ma t/m vr

    06 40 21 57 87 - charlotte@auxilio.nl

  • Aranka Roumen

    Intercedente regio Noord, Zuid en West - aanwezig van ma t/m do

    06 51 72 59 72 - aranka@auxilio.nl

  • Tosja van Ramele

    Intercedente regio Noord, Zuid en West - aanwezig van ma t/m vr

    06 36 51 98 31 - tosja@auxilio.nl

  • Judith Govers

    Administratief medewerker - aanwezig van di t/m vr

    030 304 00 22 - info@auxilio.nl

  • Nieki Kianersi

    Marketeer - aanwezig van ma t/m vr

    06 51 91 07 23 - nieki@auxilio.nl

  • Emiel Molenaar

    Software Engineer

    030 304 00 22 - info@emielmolenaardevelopment.nl

  • Kom jij ons team versterken?

Neem contact op met Auxilio

Heb jij vragen voor ons betreffende het vacature-aanbod of de Auxilio Academie? Neem dan contact met ons op, wij helpen graag!