Ons team

Het Auxilio team


  • Mark Schneijderberg

    Algemeen Directeur & Huisarts bignr. 69916409701

    mark@auxilio.nl

  • Nicole van Gijzel

    Algemeen Manager

    06 51 53 65 74 - nicole@auxilio.nl

  • Angelique van der Heijden

    Opleidingsmanager

    06-51078378 - avanderheijden@auxilio.nl

  • Margreth Liefting

    Officemanager / opleidingscoördinator

    06 51 54 71 57 - margreth@auxilio.nl

  • Anushka van de Kamp

    Allround Marketing Specialist

    06-51910723 - anushka@auxilio.nl

  • Jord van Zantvliet

    Allround Junior Marketeer

    06-36519831 - jord@auxilio.nl

  • Aaltje Ramcharan

    Intercedente regio Noord Zuid en West

    06-40215787 - aaltje@auxilio.nl

  • Nicky Beemsterboer

    Intercedent regio Noord Zuid en West

    06 51 72 59 72 - nicky@auxilio.nl

  • Simone Oldewarris

    Intercedent regio Oost, Midden en 't Gooi

    06 51 94 31 71 - simone@auxilio.nl

  • Mirella Kooij

    Intercedent regio Oost, Midden en 't Gooi

    06 81 56 72 22 - mirella@auxilio.nl

  • Selina Tuana Tuna

    Intercedent junior triagisten

    06-51725972 - selina@auxilio.nl

  • Jan-Willem de Waal

    Hoofd Financiële Administratie

    030 304 00 22 - administratie@auxilio.nl

  • Majda El Messaoudi

    Loonadministratie

    030 304 00 22 - administratie@auxilio.nl

  • Suzanne Wevers

    Teammanager TSC

    06-51326135 - suzanne@auxilio.nl

  • Ilona van Hamersveld

    Teamleider TSC Bilthoven

    06-51028836 - ilona@auxilio.nl

  • Kaylee Gehlen

    Teamleider TSC Maastricht

    06-20201016 - kaylee@auxilio.nl

  • Maurits Cosijn

    Teamleider TSC Groningen

    06-83699973 - maurits@auxilio.nl

  • Emiel Molenaar

    Software Engineer

    info@emielmolenaardevelopment.nl

Neem contact op met Auxilio

Heb jij vragen voor ons betreffende het vacature-aanbod of de Auxilio Academie? Neem dan contact met ons op, wij helpen graag!