Ons team

Het Auxilio team


  • Mark Schneijderberg

    Directeur en Praktiserend huisarts - BIG-nummer: 69916409701

    030 304 00 22 - mark@auxilio.nl

  • Nicole van Gijzel

    Algemeen Manager

    06 51 53 65 74 - nicole@auxilio.nl

  • Margreth Liefting

    Officemanager

    06 51 54 71 57 - margreth@auxilio.nl

  • Nieki Kianersi

    Allround Marketeer

    06 51 91 07 23 - nieki@auxilio.nl

  • Majda El Messaoudi

    Financieel Administratief Medewerker

    030 304 00 22 - majda@auxilio.nl

  • Daniël Veldhoen

    Intercedent/Relatiebeheerder

    06 36 28 60 97 - daniel@auxilio.nl

  • Sander van Eeden

    Sales Recruiter

    06 51 84 53 84 - sander@auxilio.nl

  • Angelique van Hamersveld

    Sales Recruiter

    06 40 21 57 87 - angelique@auxilio.nl

  • Marloes Dorlas

    Senior Intercedente

    06 81 56 72 22 - marloes@auxilio.nl

  • Simone Oldewarris

    Intercedent regio Oost, Midden en 't Gooi

    06 51 94 31 71 - simone@auxilio.nl

  • Bas Lancee

    Intercedent regio Noord, Zuid en West

    06 36 51 98 31 - bas@auxilio.nl

  • Marelle Altenaar

    Intercedente regio Noord, Zuid en West

    06 51 99 05 05 - marelle@auxilio.nl

  • Emiel Molenaar

    Software Engineer

    info@emielmolenaardevelopment.nl

Neem contact op met Auxilio

Heb jij vragen voor ons betreffende het vacature-aanbod of de Auxilio Academie? Neem dan contact met ons op, wij helpen graag!