Ons team

Het Auxilio team


  • Mark Schneijderberg

    Directeur en praktiserend huisarts

    030 304 00 22 - mark@auxilio.nl

  • Nicole van Gijzel

    Algemeen manager

    06 51 53 65 74 - nicole@auxilio.nl

  • Nieki Kianersi

    Allround marketeer

    06 51 91 07 23 - nieki@auxilio.nl

  • Ellen Krol

    Loon- en financiële administratie

    030 304 00 22 - loonadministratie@auxilio.nl

  • Majda El Messaoudi

    Financieel administratief medewerker

    030 304 00 22 - majda@auxilio.nl

  • Daniël Veldhoen

    Relatiebeheerder

    06 36 28 60 97 - daniel@auxilio.nl

  • Sander van Eeden

    Sales Recruiter

    06 51 84 53 84 - sander@auxilio.nl

  • Marloes Dorlas

    Senior Intercedente

    06 81 56 72 22 - marloes@auxilio.nl

  • Aukje Dreschler

    Intercedente

    030 304 00 22 - aukje@auxilio.nl

  • Melissa Timmersmans

    Intercedente regio Oost, Midden en 't Gooi

    info@auxilio.nl

  • Charlotte de Ridder

    Intercedente regio Oost, Midden en 't Gooi

    06 40 21 57 87 - charlotte@auxilio.nl

  • Kelvin Verbeek

    Intercedent regio Oost, Midden en 't Gooi

    06 51 72 59 72 - kelvin@auxilio.nl

  • Bas Lancee

    Intercedent regio Noord, Zuid en West

    06 14 89 96 91 - bas@auxilio.nl

  • Aranka Roumen

    Intercedente regio Noord, Zuid en West

    info@auxilio.nl

  • Woutera Stegeman

    Teamleider Triage Support Center

    woutera@auxilio.nl

  • Emiel Molenaar

    Software Engineer

    info@emielmolenaardevelopment.nl

Neem contact op met Auxilio

Heb jij vragen voor ons betreffende het vacature-aanbod of de Auxilio Academie? Neem dan contact met ons op, wij helpen graag!